• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Różne gry strategiczne niemalże od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, choć nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież tytuły tego typu dają nam bardzo atrakcyjną możliwość zbudowania chociażby własnej firmy praktycznie od podstaw; bardzo często nie są one proste, bo każdy gracz musi troszczyć się w nich o bardzo wiele najróżniejszych kwestii, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Aktualnie ciekawą propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu niewątpliwie należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj sprawnie działającej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co naturalnie nie jest łatwe. Musimy tutaj bez przerwy dbać na przykład o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas poczujemy się dosłownie jak podczas prowadzenia realnej firmy. Dodatkowo, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi możemy oczywiście rywalizować.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która faktycznie potrafi być niesamowicie wręcz ciekawym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Kliknij

2. Więcej informacji

3. Znajdź tutaj

4. Czytaj dalej

Magia i Iluzja: Sztuka Zakłamania Zmysłów

Categories: Hobby

Comments are closed.