• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Poznaj piękno Norwegii
Jeżeli ktoś chce wybrać się na wakacje do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia na pewno zalicza się w takiej sytuacji do zdecydowanie najatrakcyjniejszych propozycji. Kraj ten powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na ziemi, i trzeba przyznać, że słowa te rzeczywiście mają w sobie wiele racji.
Norwegia jest krajem o bardzo urokliwym i jednocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowej jej części spotkamy zwłaszcza ogromne góry i legendarne fiordy, które należą do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć kraju położona jest już w strefie polarnej, w związku z czym możemy podziwiać tam piękną tundrę, a w zimie również i zorzę polarną. Oprócz tego jest to bardzo czysty kraj, przez co całe środowisko naturalne nie jest w nim narażone na jakiekolwiek zanieczyszczenia – może to być w takim razie rewelacyjna propozycja dla każdego, bez względu na to, jak chcielibyśmy wykorzystać tu swój czas.
Oczywiście, w Norwegii możemy znaleźć również i wiele wspaniałych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, stolica kraju. Śmiało można zatem stwierdzić, że jest to rewelacyjne miejsce na najróżniejsze wakacyjne wyjazdy dla właściwie każdego z nas!

1. Zobacz więcej

2. Przejdź do strony

3. Kontynuuj

4. Więcej informacji

5. Kliknij

Categories: Podróże

Comments are closed.